Nový rozmer stravovania

Poznanie svojho jedla

separator
Zeleninová obloha

Čo vám ešte chceme ponúknuť okrem chutného Jedla, príjemného prostredia a svojho srdca?
Chceme, aby ste sa niečo nové, pre Vás dôležité dozvedeli.

Preto ku každému dennému menu pripájame krátky popis vybraných použitých ingrediencií a ich účinkov na ľudský organizmus a zdravie.

Naším prianím je, aby ste sa zaujímali o to, čo jete, aby ste sa naučili pýtať sa a dostávať kvalitné a kvalifikované odpovede, aby sme Vám pomohli na ceste za harmonickým životom v zdraví a pohode a v neposlednom rade Vám spríjemnili chvíľky čakania na Vaše jedlo 🙂

Dúfame, že si tu každý z Vás nájde niečo, čo ho osloví a inšpiruje…

Zdravá strava

separator
Slané palacinky

Drahí návštevníci reštaurácie U Danky,
jedlo, ktoré Vám kladieme na Váš stôl prechádza dôkladnou prípravou. Od pozorného nákupu surovín, cez výber, tvorbu a dolaďovanie receptov až po aranžovanie na tanier, ktorý sa pred Vás dostane. Všetko s láskou…

Môžete si byť istí, že použité ingrediencie sú tie najkvalitnejšie aké sme mohli vybrať. Našou filozofiou je podpora lokálnych producentov a domáceho trhu, čo výrazne cítiť na chuti i vzhľade jedál. A samozrejme následne na vašom zdraví a spokojnosti.

Každý pracovný deň máme pre Vás pripravené nové menu, ktoré reaguje na Vaše želania, ale i na sezónnosť surovín a ponuku trhu.

Nami “vyčarované” polievky sú poctivými “domácimi” polievkami plnými chutí a vôní, nezahusťovanými múkou, vždy čerstvo uvarenými pre Vašu spokojnosť.

Ako druhý chod máme pre Vás pripravené vždy jedno mäsité a jedno bezmäsité jedlo + palacinku so sladkou i slanou náplňou s variáciami pre vegánov aj celiatikov.

Nebesky dobré jedlo, teda palacinky a iné dobroty

Okrem denného menu u nás nájdete stálu ponuku slaných a sladkých palaciniek s rozmanitými zaujímavými i netradičnými náplňami.