Palacinky a iné dobroty

Nebesky dobré jedlo

Okrem denného menu u nás nájdete stálu ponuku slaných a sladkých palaciniek s rozmanitými zaujímavými i netradičnými náplňami.

Sladké palacinky

separator
Sladká ovocná palacinka

Základ SLADKÝCH PALACINIEK tvorí mlieko a maslo z Oravy a ich náplne sú taktiež takmer všetky naším dielom. Lahodná šľahačka dopĺňajúca harmóniu ich rozmanitých chutí je vždy čerstvo vyrobená z krémovej smotany Leštinských mliekární. Dozdobené sú bohatou oblohou čerstvého ovocia. Veríme, že potešia nielen Vaše jazýčky, ale aj oči a srdce.

Slané palacinky

separator
Slaná palacinka

Receptúra SLANÝCH PALACINIEK je prebratá z Francúzska, kde majú označenie Galette (v doslovnom preklade lokša, osúch, koláč). 70% ich múčnej zložky tvorí pohánková múka, sú robené bez mlieka a osladené medom. Všetky suroviny použité na cesto pochádzajú od slovenských producentov a sú bez konzervantov, farbív a iných aditív. Jedinečné náplne týchto zdravých palaciniek pripravujeme pre Vás vlastnoručne v našej kuchyni. Oslovia Vás neopakovateľnou chuťou i vzhľadom.

Chutné koláčiky

separator
Sladký koláčik

Okrem všetkých jedál a pochúťok Vám ako bodku za skvelým obedom, či len tak ku káve a čaju / alebo úplne len tak :)/ ponúkame naše poctivé, “domáce”, s láskou upečené koláčiky-dezertíky.
Pečieme ich vlastnoručne tu u nás z tých najkvalitnejších surovín a “tajných prísad” pre potešenie Vašich zmyslov.
Veríme, že ak ich raz ochutnáte, vždy si k nám nájdete cestu…